ยฉPDC

Een totaal van 48 Nederlanders en 13 Belgen hebben zich geplaatst voor Final Stage. Deze finaleronde duurt vier dagen, van zondag tot woensdag. In deze ronde zijn 12 PDC-tourkaarten te vergeven. Iedere dagwinnaar krijgt een tourkaart + de beste 8 spelers van Final Stage gebaseerd op een nieuwe Order of Merit. Helemaal onderaan vindt je nog een reservelijst, mocht er iemand uitvallen.

Zie hieronder welke 128 spelers in de EU Q-school Final Stage staan.

EU Q-school dag 1:

๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Michael Plooy 6-4 Nico Kurz ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Richard Veenstra 6-4 Remo Mandiau ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฟ Adam Gawlas 6-1 Pero Ljubic ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡ท
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Lorenzo Pronk 6-4 Geert de Vos ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

EU Q-school dag 2:

๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Lukas Wenig 6-1 Eimardo van Engelen ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น M. Rasztovits 6-4 R. van Barneveld ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡บ Boris Koltsov 6-3 Ricardo Pietreczko ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Davy Proosten 6-3 Franz Roetzsch ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช

EU Q-school dag 3:

๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Raymond v. Barneveld vs Kenny Neyens ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jeremy v. d. Winkel 6-4 G. de Vos ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Nico Kurz 6-4 Steven Noster ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Franz Roetzsch 6-4 Sven Hilling ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช

EU Q-school dag 4:

๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jeffrey De Graaf 6-2 Danny v. Trijp ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น Zoran Lerchbacher 6-3 A. Konterman ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น Rusty-Jake Rodriguez 6-2 P. Bulen ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฆ Gary Mawson 6-1 Davyd Venken ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

EU Q-school dag 5:

๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Davyd Venken 6-1 Matt Campbell ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฆ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Ronny Huybrechts 6-0 Marcel Gerdon ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Florian Hempel 6-4 Christian Kist ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ Josรฉ Justicia 6-3 Daniele Petri ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น

EU Q-school dag 6:

๐Ÿ‡บ๐Ÿ‡ธ Leanord Gates 6-0 Sergio Krassen ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Dragutin Horvat 6-3 Matt Campbell ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฆ
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Stefan Nilles 6-3 Gino Vos ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Kay Smeets 6-4 Robbie Knops ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

Automatische plaatsing (Dit zijn de beste spelers zonder tourkaart van het afgelopen jaar of spelers die hun tourkaart hebben verloren):

๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฆ Toni Alcinas
๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ Sebastian Bialecki
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Christian Bunse
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jan Dekker
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Kevin Doets
๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ฎ Marko Kantele
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jitse Van der Wal
๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท John Michael
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Damian Mol
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Geert Nentjes
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Brian Raman
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maikel Verberk
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น Rowby-John Rodriguez
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Benito van de Pas
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Martin Schindler
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Vincent Van der Meer
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Niels Zonneveld

EU Q-school Order of Merit Stage 1A (Dit zijn de beste 43 spelers van maandag tot woensdag in Stage 1A):

๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Geert de Vos
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Ricardo Pietreczko
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Steven Noster
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Remo Mandiau
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Moreno Blom
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Wesley Plaisier
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Sven Hilling
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Patrick van den Boogaard
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Michael Unterbuchner
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jeroen Mioch
๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฟ Jiri Brejcha
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Eimardo Van Engelen
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Jeffrey Van Egdom
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Niko Springer
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Dennie Olde Kalter
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Kenny Neyens
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช El Abbas El Amri
๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡น Mindaugas Barauskas
๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡ท Pero Ljubic
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Sebastian Steyer
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Jens Ziegler
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Chris Landman
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Mario Vandenbogaerde
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Rene Eidams
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น Stefan Taferner
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jaimy van de Weerd
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Rients Visser
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Marco Obst
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Michael Stoeten
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Philip van Gasse
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gian van Veen
๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡บ Patrik Kovacs
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฐ Andreas Toft Jorgensen
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Karsten Koch
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Kai Gotthardt
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฐ Ivan Springborg Poulsen
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gillian Koehoorn
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Artur Jaa
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Sven Fiedler
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Egor Tvorogov
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Roland Hol
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Sebastian Pohl
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Daniel Meyer*

*De beste nummer 44 van Stage 1A / Stage 1B kwalificeert zich ook voor Final Stage. Dit is de Duitser Daniel Meyer.

EU Q-school Order of Merit Stage 1B (Dit zijn de beste 43 spelers van donderdag tot zaterdag in Stage 1B):

๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Marcel Gerdon
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gino Vos
๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฆ Matt Campbell
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Christian Kist
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Arjan Konterman
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Luc Peters
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jimmy Hendriks
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Robbie Knops
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maikel Venema
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Martijn Dragt
๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ Stefan Bellmont
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Danny van Trijp
๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น Daniele Petri
๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น Sergio Krassen
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฐ Michael Seemann
๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฟ Michal Smejda
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Patrick Bulen
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Ryan de Vreede
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Willem Mandigers
๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ฎ Veijo Viinikka
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ Arsen Ballaj
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Robert Marijanovic
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jerry Hendriks
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gijsbert van Malsen
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Kevin Blomme
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Levy Frauenfelder
๐Ÿ‡ธ๐Ÿ‡ช Johan Engstrom
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Laurent Toussaint
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Dominique Goldberg
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Owen Roelofs
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฐ Claus Bendix Nielsen
๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท Veniamin Symeonidis
๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท Eric Boyer
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jan-Dirk de Groot
๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท Thibault Tricole
๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡บ Steve Wollener
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Kevin Costantini
๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ Thomas Junghans
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Erik Meulenmeesters
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Nico Schlund
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น Patrick Tringler

Reservelijst

๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Toon Greebe*
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Michael Hausler*
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Andrew Beeton*
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Christian Jentschke*
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Mikel van Maastrigt*

*Toon Greebe, Michael Hausler, Andrew Beeton, Christian Jentschke & Mikel van Maastrigt mogen meedoen als vervangers van vijf afmeldingen.

Door Redactie