Β©PDC

Volg hier alle resultaten van de Nederlanders en Belgen van Stage 1A op dag 1 van de Europese Q-school! De beste vier spelers van vandaag plaatsen zich automatisch voor de Final Stage. De wedstrijden kun je live volgen via DCTV Matches : PDC EU Q-School Stage 1A – Event 01 (dartconnect.com)

Laatste 8 -> Winnaars automatisch geplaatst voor Final Stage.

πŸ‡³πŸ‡± Michael Plooy 6-4 Nico Kurz πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Richard Veenstra 6-4 Remo Mandiau πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡¨πŸ‡Ώ Adam Gawlas 6-1 Pero Ljubic πŸ‡­πŸ‡·
πŸ‡³πŸ‡± Lorenzo Pronk 6-4 Geert de Vos πŸ‡§πŸ‡ͺ

Laatste 16
πŸ‡³πŸ‡± Richard Veenstra 6-2 Niko Springer πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Remo Mandiau 6-4 El Abbas El Amri πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Lorenzo Pronk 6-2 M. Unterbuchner πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Mario Vandenbogaerde 3-6 M. Plooy πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Raymond van Barneveld 5-6 P. Ljubic πŸ‡­πŸ‡·
πŸ‡³πŸ‡± Dennie Olde Kalter 3-6 Nico Kurz πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Moreno Blom 5-6 Geert de Vos πŸ‡§πŸ‡ͺ

Laatste 32

πŸ‡³πŸ‡± Raymond v. Barneveld 6-0 G. Koehoorn πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Dennie Olde Kalter 6-3 M. Rasztovits πŸ‡¦πŸ‡Ή
πŸ‡§πŸ‡ͺ Mario Vandenbogaerde 6-2 B. Koltsov πŸ‡·πŸ‡Ί
πŸ‡³πŸ‡± Michael Plooy 6-4 Marko Puls πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Richard Veenstra 6-5 Gian van Veen πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡§πŸ‡ͺ Remo Mandiau 6-5 Steven Noster πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Moreno Blom 6-4 Philip van Gasse πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Lorenzo Pronk 6-3 Egor Tvorogov
πŸ‡§πŸ‡ͺ Francois Schweyen 1-6 Adam Gawlas πŸ‡¨πŸ‡Ώ
πŸ‡³πŸ‡± Davy Proosten 4-6 M. Unterbuchner πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jaimy van der Weerd 3-6 Jiri Brechja πŸ‡¨πŸ‡Ώ
πŸ‡³πŸ‡± Michael Stoeten 4-6 Pero Ljubic πŸ‡­πŸ‡·
πŸ‡§πŸ‡ͺ Geert de Vos W-F Mikel v. Maastrigt πŸ‡³πŸ‡±

Laatste 64

πŸ‡§πŸ‡ͺ Mario Vandenbogaerde 6-3 T. Wolters πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Michael Plooy 6-1 Kai Gotthardt πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Dennie Olde Kalter 6-1 Mark Albert πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Richard Veenstra 6-2 Paul Wacanno πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Raymond v. Barneveld 6-1 L. Hendriks πŸ‡³πŸ‡±

πŸ‡³πŸ‡± Michael Stoeten 6-5 Babayev Eynur πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Moreno Blom 6-4 Wesley Plaisier πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡§πŸ‡ͺ Francois Schweyen 6-5 Lukas Wenig πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Gian van Veen 6-2 Frei Andreas πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Gillian Koehoorn 6-1 Roetzsch Franz πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Mikel van Maastrigt 6-5 Eric Mundo πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Philip van Gasse 6-0 Haltmayer Sven πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Remo Mandiau 6-1 Marcel Althaus
πŸ‡§πŸ‡ͺ Geert de Vos 6-3 Tim Darmstadter πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jaimy van der Weerd 6-5 T. Kohnlein πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± L. Pronk 6-5 Patrick v. d. Boogaard πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Roland Hol 2-6 Davy Proosten πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡§πŸ‡ͺ Lorenzo van Hove 1-6 El Amri El Abbas πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Kenny Neyens 1-6 Koch Karstens πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Roberto Van Dael 2-6 Ricardo Pietreczko
πŸ‡§πŸ‡ͺ Cedric Waegemans 5-6 Tvorogov Egor
πŸ‡³πŸ‡± John van der Weerd 5-6 Pero Ljubic πŸ‡­πŸ‡·
πŸ‡³πŸ‡± Chris Landman 3-6 Niko Springer πŸ‡©πŸ‡ͺ

Laatste 128

πŸ‡³πŸ‡± Raymond v. Barneveld 6-1 A. Ljubiankic πŸ‡ΈπŸ‡°
πŸ‡³πŸ‡± Moreno Blom 6-0 Jeffrey van Egdom πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Richard Veenstra 6-1 Toon Greebe πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Dennie Olde Kalter 6-2 Daniel Sprudzs πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Francois Schweyen 6-2 N-J. Hansen πŸ‡©πŸ‡°
πŸ‡§πŸ‡ͺ Lorenzo van Hove 6-1 Artur Jaa
πŸ‡§πŸ‡ͺ Mario Vandenbogaerde 6-4 P. PlΓΆtz πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Gian van Veen 6-0 Michael Bruder πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Mikel van Maastrigt 6-3 F. Gsellmann πŸ‡¦πŸ‡Ή
πŸ‡³πŸ‡± Michael Stoeten 6-2 Kevin Luhr πŸ‡ΊπŸ‡²
πŸ‡³πŸ‡± Davy Proosten 6-5 Patrik Kovacs
πŸ‡³πŸ‡± John van der Weerd 6-1 J. Parvaneh πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Remo Mandiau 6-1 Baran Oezdemir πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Kenny Neyens 6-5 Rene Eidams πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Gillian Koehoorn 6-2 A. Kastner πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Chris Landman 6-1 Jens Ziegler πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Lorenzo Pronk 6-1 Moritz Schmitz
πŸ‡§πŸ‡ͺ Philip van Gasse 6-0 Toms Balodis
πŸ‡³πŸ‡± Patrick v. d. Boogaard 6-1 M. Brescakovic
πŸ‡³πŸ‡± RenΓ© Kruit 1-6 Cedric Waegemans πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Leon Reijnders 1-6 Jiri Brejcha πŸ‡¨πŸ‡Ώ
πŸ‡³πŸ‡± Jeroen Mioch 5-6 Kai Gotthardt πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Kristiaan de Boer 3-6 Lukas Wenig πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jeffrey de Zeeuw 1-6 Franz RΓΆtzsch πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Danny Jansen 1-6 M. Unterbuchner πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Rients Visser 4-6 Geert de Vos πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jeremy v. d. Winkel 4-6 R. Pietreczko πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Eimardo v. Engelen 2-6 R. van Daele πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Leo Hendriks Bye
πŸ‡³πŸ‡± Roland Hol Bye
πŸ‡³πŸ‡± Wesley Plaisier Bye
πŸ‡³πŸ‡± Michael Plooy Bye
πŸ‡³πŸ‡± Paul Wacanno Bye

Door Redactie