Wie het gebrul van Gerwyn Price nooit hebt gehoord, zal darten kijken met het geluid uit. De beruchte schreeuw is inmiddels een bekende karaktereigenschap van de Welshman en hier kan hij naar eigen zeggen niks aan doen: ‘Het is gewoon normaal.’
Price kan zich niet herinneren wanneer de eerste keer was dat hij begon met brullen. “Ik denk dat het gebrul begon tijdens mijn eerste tv-toernooi, of mogelijk een EuroTour. Voor mijn gevoel heb ik het altijd al gedaan.” Maar hij ontkent dat hij schreeuwt als zijn dochters liggen te slapen, zo vertelt de wereldkampioen tegen Alex Apeti van Ladbrokes News.
Altijd schreeuwen bij alles
Dat geschreeuw doet hij niet alleen in de dartsport, zo eerlijk is hij dan ook wel weer. “Het is bij elk competitief spel dat ik speel. Als ik een spelletje snooker speel met de meiden, zal ik mijn gebrul laten horen. En als de jongens komen voor een potje kaarten (voor corona), ook dan schreeuw ik. Het komt er elke keer uit en stiekem is het eigenlijk gewoon best leuk om te doen.”
Heb je zijn geschreeuw nou echt nog nooit gehoord, dan is hier een compilatie: