Β©PDC

Volg hier alle resultaten van de Nederlanders en Belgen van Stage 1A op dag 2 van de Europese Q-schoolDe beste vier spelers van vandaag plaatsen zich automatisch voor de Final Stage. Gisteren pakten de drie Nederlanders Michael Plooy, Richard Veenstra & Lorenzo Pronk de dagwinst. Zij doen vandaag en morgen dus niet mee.

De wedstrijden kun je live volgen via DCTV Matches : PDC EU Q-School Stage 1A – Event 02 (dartconnect.com)

De huidige Order of Merit van Stage 1A kun je volgen via EU Q-School Stage 1A Live Order of Merit (dartsrankings.com)

BREAKING: De wedstrijden in Niedernhausen worden hervat. Iedereen moest voor niks naar buiten, want het ging om een vals brandalarm.

Laatste 8 -> Winnaars automatisch geplaatst voor Final Stage.

πŸ‡©πŸ‡ͺ Lukas Wenig 6-1 Eimardo van Engelen πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡¦πŸ‡ΉM. Rasztovits 6-4 Raymond v. BarneveldπŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡·πŸ‡Ί Boris Koltsov 6-3 Ricardo Pietreczko πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Davy Proosten 6-3 Franz Roetzsch πŸ‡©πŸ‡ͺ

Laatste 16

πŸ‡³πŸ‡± Eimardo van Engelen 6-5 Jeroen Mioch πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Raymond v. Barneveld 6-2 J. v. Egdom πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Davy Proosten 6-4 Moreno Blom πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Wesley Plaisier 3-6 Lukas Wenig πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Patrick v. d. Boogaard 1-6 R. Pietreczko πŸ‡©πŸ‡ͺ

Laatste 32

πŸ‡³πŸ‡± Wesley Plaisier 6-0 Daniel Meyer πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Davy Proosten 6-3 M. Barauskas πŸ‡±πŸ‡Ή
πŸ‡³πŸ‡± Raymond van Barneveld 6-3 Nico Kurz πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jeroen Mioch 6-5 Sven Hilling πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Eimardo v. Engelen 6-2 C. Waegemans πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Jeffrey van Egdom 6-5 Patrik Kovacs πŸ‡­πŸ‡Ί
πŸ‡³πŸ‡± Moreno Blom 6-3 El Abbas El Amri πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Patrick v. d. Boogaard 6-4 J. Ziegler πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Chris Landman 4-6 Michael Rasztovits πŸ‡¦πŸ‡Ή
πŸ‡³πŸ‡± Toon Greebe 0-6 Ricardo Pietreczko πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Geert de Vos 5-6 Lukas Wenig πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Roland Hol 5-6 Steven Hoster πŸ‡©πŸ‡ͺ

Laatste 64

πŸ‡³πŸ‡± Wesley Plaisier 6-0 Marcel Althaus πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Cedric Waegemans 6-5 N-J. Hansen πŸ‡©πŸ‡°
πŸ‡³πŸ‡± Davy Proosten 6-3 M. Vandenbogaerde πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Roland Hol 6-4 Danny Kaiser πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Patrick v. d. Boogaard 6-3 R. Eidams πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jeroen Mioch 6-5 Niels Heinsoe πŸ‡©πŸ‡°
πŸ‡³πŸ‡± Raymond van Barneveld 6-3 K. de Boer πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡§πŸ‡ͺ Geert de Vos 6-1 Erik Tautfest πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Eimardo van Engelen 6-1 Pero Ljubic πŸ‡­πŸ‡·
πŸ‡³πŸ‡± Chris Landman 6-0 Ricoh Handt πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Toon Greebe 6-4 Dennie Olde Kalter πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡§πŸ‡ͺ Jeffrey van Egdom 6-0 Mark Albert πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Moreno Blom 6-3 Jiri Brejcha πŸ‡¨πŸ‡Ώ
πŸ‡³πŸ‡± Jeffrey de Zeeuw 0-6 Boris Koltsov πŸ‡·πŸ‡Ί
πŸ‡§πŸ‡ͺ Roberto Van Daele 1-6 M. Barauskas πŸ‡±πŸ‡Ή
πŸ‡§πŸ‡ͺ Francois Schweyen 2-6 Marko Puls πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Michael Stoeten 3-6 Nico Kurz πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Mikel van Maastrigt 2-6 Sven Fiedler πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jeremy van der Winkel 0-6 S. Noster πŸ‡©πŸ‡ͺ

Laatste 128

πŸ‡³πŸ‡± Wesley Plaisier 6-2 Adis Ljubijankic πŸ‡ΉπŸ‡°
πŸ‡§πŸ‡ͺ Geert de Vos 6-5 Gian van Veen πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡§πŸ‡ͺ Mario Vandenbogaerde 6-1 D. Sprudzs πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jeroen Mioch 6-0 Moritz Schmitz πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Kristiaan de Boer 6-2 Patrick PlΓΆtz πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Dennie Olde Kalter 6-2 A. Jaguttis πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Jeremy v. d. Winkel 6-0 J. Wittlinger πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Mikel van Maastrigt 6-4 Marcel Erba πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Eimardo v. Engelen 6-3 Leon Reijnders πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Davy Proosten 6-2 M. Unterbuchner πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Raymond v. Barneveld 6-3 N. Springer πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Toon Greebe 6-2 Alex Flohr πŸ‡±πŸ‡Ί
πŸ‡³πŸ‡± Chris Landman 6-2 Remo Mandiau πŸ‡§πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Moreno Blom 6-2 I. Springborg Poulsen πŸ‡©πŸ‡°
πŸ‡§πŸ‡ͺ Jeffrey van Egdom 6-3 Paul Wacanno πŸ‡³πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± John van de Weerd 1-6 S. Steyer πŸ‡΅πŸ‡±
πŸ‡³πŸ‡± Jaimy van de Weerd 3-6 Sven Fiedler πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Philip van Gasse 0-6 Patrik Kovacs πŸ‡­πŸ‡Ί
πŸ‡³πŸ‡± Rients Visser 4-6 Rene Eidams πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± RenΓ© Kruit 4-6 Kai Gotthardt πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Lorenzo van Hove 0-6 Marcel Althaus πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Danny Jansen 4-6 Jiri Brejcha πŸ‡¨πŸ‡Ώ
πŸ‡³πŸ‡± Leo Hendriks 5-6 Lukas Wenig πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡§πŸ‡ͺ Kenny Neyens 5-6 Steven Noster πŸ‡©πŸ‡ͺ
πŸ‡³πŸ‡± Michael Stoeten Bye
πŸ‡§πŸ‡ͺ Cedric Waegemans Bye
πŸ‡§πŸ‡ͺ Roberto Van Daele Bye
πŸ‡³πŸ‡± Patrick van den Boogaard Bye
πŸ‡³πŸ‡± Roland Hol Bye

Door Redactie