ยฉPDC

Volg hier alle resultaten van de Nederlanders en Belgen van Stage 1B op dag 5 van de Europese Q-school! Deze 76 spelers, onder wie 29 Nederlanders en 7 Belgen, zijn al zeker van de Final Stage. Hier komen nog 12 dagwinnaars en de beste 43 spelers van Stage 1B Order of Merit bij + de beste nummer 44 van Stage 1A/Stage 1B. Gisteren pakte Jeffrey de Graaf de dagwinst.

De wedstrijden kun je live volgen via DCTV Matches : PDC EU Q-School Stage 1B – Event 02 (dartconnect.com)

De huidige Order of Merit van Stage 1B kun je volgen viaย EU Q-School Stage 1B Live Order of Merit (dartsrankings.com)

Laatste 8 -> Winnaars automatisch geplaatst voor Final Stage

๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Davyd Venken 6-1 Matt Campbell ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฆ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Ronny Huybrechts 6-0 Marcel Gerdon ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Florian Hempel 6-4 Christian Kist ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ Josรฉ Justicia 6-3 Daniele Petri ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น

Laatste 16 (5 NL’ers & 4 Belgen)

๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Davyd Venken 6-3 Robbie Knops ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Ronny Huybrechts 6-4 Gino Vos ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Christian Kist 6-2 Laurent Toussaint ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Willem Mandigers 2-6 Marcel Gerdon ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maikel Venema 2-6 Daniele Petri ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jimmy Hendriks 5-6 Josรฉ Justicia ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ

Laatste 32 (11 NL’ers & 5 Belgen)

๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Robbie Knops 6-4 Johan Engstrom ๐Ÿ‡ธ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maikel Venema 6-4 Steve Wollener ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡บ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Willem Mandigers 6-2 R. de Vreede ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Laurent Toussaint 6-4 T. Junghans ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gino Vos 6-5 Stefan Nilles ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Ronny Huybrechts 6-0 D. Goldberg ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jimmy Hendriks 6-2 Michael Seeman ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฐ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Davyd Venken 6-4 Christian Jentschke ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Christian Kist 6-4 V. Symeonidis ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Kevin Blomme 1-6 Marcel Gerdon ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Joey de Jong 1-6 Josรฉ Justicia ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Levy Frauenfelder 3-6 Veijo Viinikka ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ฎ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Owen Roelofs 0-6 Stefan Bellmont ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jan-Dirk de Groot 3-6 Florian Hempel ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Luc Peters 5-6 Daniele Petri ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น

Laatste 64 (22 NL’ers & 5 Belgen)

๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Kevin Blomme 6-3 Mike Poge ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maikel Venema 6-0 Daniel Skoda ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jan-Dirk de Groot 6-0 Sven Miesen ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gino Vos 6-4 Marcel Zwally ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Joey de Jong 6-5 E. Meulenmeesters ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Levy Frauenfelder 6-4 T. V. Kristensen ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฐ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Luc Peters 6-0 Peter Hubinger ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Willem Mandigers 6-4 Andrew Beeton ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Davyd Venken 6-1 Joel Breitenmoser ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Ronny Huybrechts 6-0 Hatman Karaca ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Laurent Toussaint 6-5 Draguton Horvat ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Robbie Knops 6-4 Johan Engstrom ๐Ÿ‡ธ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jimmy Hendriks 6-5 Martijn Dragt ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Owen Roelofs 6-3 Daniel Klose ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Ryan De Vreede 6-4 Jerry Hendriks ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Christian Kist 6-4 Danny Tessmann ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Dustin Straver 5-6 Stefan Bellmont ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Sam Coenders 4-6 V. Symeonidis ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Marco Jansen 1-6 Daniele Petri ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gijsbert v. Malsen 3-6 C. Jentschke ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช

Laatste 128 (25 NL’ers & 8 Belgen)

๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Kevin Blomme 6-3 Arjan Konterman ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maikel Venema 6-4 C. Bendix Nielse ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ฐ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Ronny Huybrechts 6-0 C. Lindl ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gino Vos 6-5 Danny van Trijp ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Martijn Dragt 6-3 Fabian Maier ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jan-Dirk de Groot 6-4 Leanard Gates ๐Ÿ‡บ๐Ÿ‡ธ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Dustin Straver 6-5 Nic Mueller ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Sam Coenders 6-5 Fetih Kaya ๐Ÿ‡น๐Ÿ‡ท
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Erik Meulenmeesters 6-3 J-P. Delcourt ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Ryan De Vreede 6-1 David Rosi ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Christian Kist 6-3 Kevin Costantini ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Laurent Toussaint 6-2 Mathieu de Loos ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gijsbert v. Malsen 6-2 Florian Koenig ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Levy Frauenfelder 6-2 Julian Zwergel ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jerry Hendriks 6-1 David Schlichting ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Marco Jansen 6-4 Dominik Thiel ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Joey de Jong 6-4 Joshua Hermann ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Owen Roelofs 6-1 Sandro Wyss ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Colin Philippi 3-6 Thomas Junghans ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Kevin v. Wauwe 2-6 Veijo Viinikka ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ฎ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Patrick Bulen 5-6 Joaquim Goncalves ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Kay Smeets 3-6 Stefan Nilles ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Marvin van Velzen 5-6 Nico Schlund ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jimmy Hendriks Bye
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Luc Peters Bye
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Willem Mandigers Bye
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Davyd Venken Bye
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Robbie Knops Bye

Door Redactie