ยฉPDC

Zie hier de live uitslagen, loting & programma van het PDC UK Open 2021 Darts! Klik op deze link als je alles wil weten over het PDC UK Open 2021, zoals prijzengeld, laatste finales, bookmakers en de TV gids.

Finale

๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ James Wade 11-5 Luke Humphries ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ

Halve finale

๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ James Wade 11-6 Gerwy Price ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Luke Humphries 11-5 M. van Gerwen ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

Kwartfinale

๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ James Wade 10-8 Simon Whitlock ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡บ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ Gerwyn Price 10-9 Devon Petersen ๐Ÿ‡ฟ๐Ÿ‡ฆ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Luke Humphries 10-9 Dave Chisnall ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Michael van Gerwen 10-7 K. Ratajski ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ

Laatste 16 (2 Nederlanders)

Main Stage
๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ Krzysztof Ratajski 10-3 Jonny Clayton ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Dave Chisnall 10-8 Alan Soutar ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ Gerwyn Price 10-5 Chris Dobey ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ M. van Gerwen 10-9 Josรฉ de Sousa ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น

Stage Two
๐Ÿ‡ฟ๐Ÿ‡ฆ Devon Petersen 10-4 Peter Jacques ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ James Wade 10-5 Gabriel Clemens ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡บ Simon Whitlock 10-9 Brendan Dolan ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Luke Humphries 10-4 M. Kleermaker ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

Laatste 32 (5 Nederlanders)

Main Stage
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ James Wade 10-7 Rob Cross ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ Gerwyn Price 10-3 Ricky Evans ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น Jose de Sousa 10-9 Michael Smith ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ M. van Gerwen 10-4 Mensur Suljovic ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น

Stage Two
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡บ Simon Whitlock 10-9 D. Labanauskas ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡น
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Gabriel Clemens 10-7 Daryl Gurney ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Chris Dobey 10-1 John Brown ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ Jonny Clayton 10-3 D. van Duijvenbode ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

Stage Three
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Luke Humphries 10-7 Ryan Searle ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Martijn Kleermaker 10-6 Callan Rydz ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ Alan Soutar 10-7 Ron Meulenkamp ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง Brendan Dolan 10-6 Luke Woodhouse ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ

Stage Four
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Peter Jacques 10-9 Max Hopp ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ฟ๐Ÿ‡ฆ Devon Petersen 10-5 Scott Waites ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ Krzysztof Ratajski 10-8 Madars Razma ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ป
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Dave Chisnall 10-8 Danny Noppert ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ

Laatste 64 (8 NL’ers & 2 Belgen)

Main Stage
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Dirk v. Duijvenbode 10-9 G. Anderson ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Michael v. Gerwen 10-8 S. Mitchell ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ Gerwyn Price 10-5 Peter Hudson ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Dave Chisnall 10-5 Peter Wright ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ

Stage Two
๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น Jose de Sousa 10-9 Mervyn King ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Rob Cross 10-8 Andy Hamilton ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ Krzysztof Ratajski 10-5 N. Aspinall ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Michael Smith 10-9 Joe Cullen ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ

Stage Three
๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง Daryl Gurney 10-8 Jason Lowe ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Ryan Searle 10-7 Adrian Lewis ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Max Hopp 10-6 Vincent v. d. Voort ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ John Brown 10-6 Mark McGeeney ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
 
Stage Four
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Callan Rydz 10-6 Jermaine Wattimena ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ Jonny Clayton 10-7 Rowby-John R. ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น
๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡น Darius Labanauskas 10-5 D. Webster ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ James Wade 10-9 Ryan Joyce ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
 
Stage Five
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Ricky Evans 10-7 Ian White ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ Alan Soutar 10-5 Stephen Bunting ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง Brendan Dolan 10-7 Kai Fan Leung ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡ฐ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Martijn Kleermaker 10-8 J. Hughes ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
 
Stage Six
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡บ Simon Whitlock 10-7 Karel Sedlacek ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฟ
๐Ÿ‡ฟ๐Ÿ‡ฆ Devon Petersen 10-5 Jeffrey de Zwaan ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ L. Woodhouse 10-5 Dimitri v. d. Bergh ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Peter Jacques 10-9 Andy Boulton ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ
 
Stage Seven
๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น Mensur Suljovic 10-6 S. Bialecki ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Gabriel Clemens 10-4 Adam Hunt ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Ron Meulenkamp 10-7 S. Lenon ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ป Madars Razma 10-6 David Evans ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
 
Stage Eight
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Scott Waites 10-6 Keegan Brown ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Chris Dobey 10-7 John Henderson ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Danny Noppert 10-6 Glen Durrant ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ Luke Humphries 10-8 K. Huybrechts ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช

3e ronde (7 NL’ers & 1 Belg)

๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Ron Meulenkamp 6-2 Eddie Lovely ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Martijn Kleermaker 6-5 M. Schindler ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Kim Huybrechts 6-5 K. Kciuk ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jelle Klaasen 3-6 Andy Boulton ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maik Kuivenhoven 1-6 B. Dolan ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ง
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Kevin Doets 4-6 Steve Lennon ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gino Vos 1-6 Peter Hudson ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Derk Telnekes 3-6 S. Bialecki ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ

2e ronde (11 NL’ers & 1 Belg)

๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Derk Telnekes 6-2 Niels Zonneveld ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Kevin Doets 6-4 William Borland ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gino Vos 6-5 Alan Tabern ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Martijn Kleermaker 6-3 Wayne Jones ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maik Kuivenhoven 6-4 Boris Koltsov ๐Ÿ‡ท๐Ÿ‡บ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jitse van der Wal 3-6 S. Bialecki ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡ฑ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Mike de Decker 4-6 Rhys Griffin ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maikel Verberk 5-6 Scott Taylor ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Damian Mol 5-6 Andy Hamilton ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
R. van Barneveld 3-6 Alan Soutar ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ณ๓ ฃ๓ ด๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Geert Nentjes 1-6 Keane Barry ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช

1e ronde (11 NL’ers & 2 Belgen)

๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Kevin Doets 6-3 Joe Davis ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Niels Zonneveld 6-2 Geert de Vos ๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Gino Vos 6-4 Adam Gawlas ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Maikel Verberk 6-4 Martin Lukeman ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Damian Mol 6-4 Ritchie Edhouse ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Geert Nentjes 6-5 Richie Burnett ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Lorenzo Pronk 2-6 Jason Heaver ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Ryan de Vreede 1-6 Peter Hudson ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ฅ๓ ฎ๓ ง๓ ฟ
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Luc Peters 3-6 Lewis Williams ๐Ÿด๓ ง๓ ข๓ ท๓ ฌ๓ ณ๓ ฟ
๐Ÿ‡ง๐Ÿ‡ช Brian Raman 4-6 Rowby-John R. ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡น
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Berry v. Peer 5-6 Martin Schindler ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช
๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ Jitse van der Wal Bye

PDC UK Open 2021: Live uitslagen, loting & programma

Door Redactie