fbpx

Premier League

De beste darters van de PDC komen uit in de Premier League. Een overzicht van de stand, uitslagen en het programma.

Speelronde 1 (Newcastle, 7 februari)
James Wade-Raymond van Barneveld 7-4
Gerwyn Price-Daryl Gurney 7-4
Chris Dobey-Mensur Suljovic 6-6
Michael van Gerwen-Michael Smith 7-5
Peter Wright-Rob Cross 6-6

Speelronde 2 (Glasgow, 14 februari)
Peter Wright-Michael Smith 6-6
Rob Cross-James Wade 7-4
Raymond van Barneveld-Gerwyn Price 6-6
Daryl Gurney-Glen Durrant 7-3
Mensur Suljovic-Michael van Gerwen 3-7

Speelronde 3 (Dublin, 21 februari)
Gerwyn Price-James Wade 6-6
Steve Lennon-Peter Wright 5-7
Michael van Gerwen-Rob Cross 7-2
Michael Smith-Daryl Gurney 5-7
Mensur Suljovic-Raymond van Barneveld 6-6

Speelronde 4 (Exeter, 28 februari)
Luke Humphries-Gerwyn Price 6-6
Daryl Gurney-Rob Cross 1-7
Mensur Suljovic-Peter Wright 7-4
Michael van Gerwen-James Wade 3-7
Michael Smith-Raymond van Barneveld 7-5

Speelronde 5 (Aberdeen, 7 maart)
Michael Smith-Rob Cross 3-7
Daryl Gurney-James Wade 0-7
Mensur Suljovic-Gerwyn Price 3-7
Raymond van Barneveld-Peter Wright 3-7
Michael van Gerwen-John Henderson 6-6

Speelronde 6 (Nottingham, 14 maart)
Nathan Aspinall-Michael Smith 2-7
James Wade-Mensur Suljovic 3-7
Rob Cross-Raymond van Barneveld 7-3
Gerwyn Price-Michael van Gerwen 2-7
Peter Wright-Daryl Gurney 6-6

Speelronde 7 (Berlijn, 21 maart)
Gerwyn Price-Rob Cross 4-7
James Wade-Peter Wright 6-6
Michael van Gerwen-Daryl Gurney 5-7
Michael Smith-Mensur Suljovic 2-7
Max Hopp-Raymond van Barneveld 3-7

Speelronde 8 (Rotterdam, 27 maart)
Gerwyn Price-Michael Smith 5-7
James Wade-Dimitri Van den Bergh 6-6
Rob Cross-Mensur Suljovic 5-7
Peter Wright-Michael van Gerwen 1-7
Raymond van Barneveld-Daryl Gurney 1-7

Speelronde 9 (Rotterdam, 28 maart)
Daryl Gurney-Mensur Suljovic 7-3
Peter Wright-Gerwyn Price 5-7
Rob Cross-Jeffrey de Zwaan 7-4
Raymond van Barneveld-Michael van Gerwen 1-7
James Wade-Michael Smith 7-4

Speelronde 10 (Belfast, 4 april)
Mensur Suljovic-James Wade 8-6
Michael Smith-Peter Wright 7-7
Rob Cross-Daryl Gurney 8-4
Michael van Gerwen-Gerwyn Price 7-7

Programma

Speelronde 11 (Liverpool, 11 april)

Rob Cross v Peter Wright
Gerwyn Price v Mensur Suljovic
James Wade v Daryl Gurney
Michael Smith v Michael van Gerwen

Speelronde 12 (Cardiff, 18 april)

Mensur Suljovic v Daryl Gurney
Rob Cross v Michael van Gerwen
Michael Smith v Gerwyn Price
Peter Wright v James Wade

Speelronde 13 (Birmingham, 25 april)

Mensur Suljovic v Michael Smith
Rob Cross v Gerwyn Price
Daryl Gurney v Peter Wright
James Wade v Michael van Gerwen

Speelronde 14 (Manchester, 2 mei)

James Wade v Gerwyn Price
Daryl Gurney v Michael van Gerwen
Peter Wright v Mensur Suljovic
Rob Cross v Michael Smith

Speelronde 15 (Sheffield, 9 mei)

Michael Smith v James Wade
Mensur Suljovic v Rob Cross
Daryl Gurney v Gerwyn Price
Michael van Gerwen v Peter Wright

Speelronde 16 (Leeds, 16 mei)

Gerwyn Price v Peter Wright
James Wade v Rob Cross
Michael van Gerwen v Mensur Suljovic
Daryl Gurney v Michael Smith

Halve finales en finale (Londen, 23 mei)

Eerdere winnaars

2005: Phil Taylor
2006: Phil Taylor
2007: Phil Taylor
2008: Phil Taylor
2009: James Wade
2010: Phil Taylor
2011: Gary Anderson
2012: Phil Taylor
2013: Michael van Gerwen
2014: Raymond van Barneveld
2015: Gary Anderson
2016: Michael van Gerwen
2017: Michael van Gerwen
2018: Michael van Gerwen

Prijzengeld

Winnaar: 250.000 Britse pond (ongeveer 291.000 euro)
Verliezend finalist: 120.000 pond
Halvefinalisten: 80.000 pond
Vijfde plaats: 65.000 pond
Zesde plaats: 55.000 pond
Zevende plaats: 50.000 pond
Achtste plaats: 45.000 pond
Negende plaats: 30.000 pond
Zege invallers: 5.000 pond
Gelijkspel invallers: 3.500 pond
Verlies invallers: 2.500 pond
Koploper na zestien speelrondes: 25.000 pond

Totaal: 825.000 pond (ongeveer 961.000 euro)

Please follow and like us: